Produse
   Prima pagina    Adaugate Recent    Viata si Acatistul Sfantului Mucenic Ioan Valahul
Viata si Acatistul Sfantului Mucenic Ioan Valahul
Optiuni livrare disponibile
Livrare standard maxim 48 ore de la plasarea comenzii
Costul de livrare se va comunica ulterior plasarii comenzii
Ridicare personala de la sediul nostru - gratuit
Gratuit

Beneficii
Comanda simpla si facila a produselor dorite
Posibilitate de retur timp de 14 zile
Stocuri actualizate in timp real
350 Lei
In stoc
Garantie Inclusa si drept de retur
Persoane fizice: 14 zile
Persoane juridice: 14 zile

Descriere Produs

An aparitie: 2009
Noua serie „Biserica, Viata si Acatist”, inaugurata de Editura Mitropolia Olteniei, urmareste, in paralel cu oferirea textului acatistelor, si promovarea picturii bisericesti din Arhiepiscopia Craiovei, precum si a valorii arhitecturale a lacaselor de cult. Fiecare lucrare contine viata sfantului respectiv, acatistul precum si descrierea bisericii din care a fost preluata icoana de pe coperta.
ISBN: 978-973-1794-38-9

Material: